Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wycieczki po Polsce i za granicą, kolonie, zimowiska, obozy i wiele więcej...

camp icon

Ośrodek Sanatoryjny w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie oferuje liczne atrakcje turystyczne, dlatego coś dla siebie znajdą tu zarówno zwolennicy letniego zgiełku, jak i pozasezonowego spokoju. Nie bez znaczenia dla jakości wypoczynku pozostaje lokalny mikroklimat - prozdrowotna mieszanka sosnowych olejków eterycznych i uwalnianego z wody morskiej jodu.

camp icon

Komfortowy ośrodek wypoczynkowy w Darłówku

Darłówko to nadmorska dzielnica miasta Darłowo. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, czysta, szeroka plaża i atrakcje starego, średniowiecznego miasta. Darłowo czeka na ciebie przez cały rok. Prócz pięknych plaż, wizytówką Darłówka są: latarnia morska, most rozsuwany, port oraz wiele innych ciekawych miejsc. W sezonie letnim jest tam organizowanych wiele imprez.

camp icon

Wycieczki Szkolne

Biuro Usług Turystycznych jest organizatorem wycieczek szkolnych:

 • Kołobrzeg
 • Poznań i Wielkopolska
 • Trójmiasto
 • Warszawa
 • Toruń
 • Malbork
 • Wrocław
 • Kotlina Kłodzka
 • Zakopane i okolice
 • Kraków
 • Karkonosze

Serdecznie prosimy o przesłanie zapytania podając kierunek, ilość dni, ilość osób, ilość opiekunów, termin. Otrzymacie wówczas Państwo konkretną ofertę programową i cenę na wycieczkę. Gwarantujemy ciekawe programy i bardzo dobrą organizację wycieczki.

OW Jędrol

Poronin - Suche

Zimowisko

Ośrodek położony jest w sąsiedztwie lasu i potoku. Zaledwie 6 km od Zakopanego. Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie szlaku turystycznego z Suchego na Gubałówkę. W odległości 100 metrów znajduje się nasz wyciąg narciarski o długości 450 m (sztucznie śnieżony, oświetlony - gastronomia, ratrak).

Cena
1.720,00 zł
OW Jędrol

Szklarska Poręba

Kolonia letnia

Szklarska Poręba miejscowość położona na wysokości 440-886 m n.p.m. na pograniczu Karkonoszy i Gór Izerskich u podnóża Szrenicy(1361m npm). Atrakcyjność Szklarskiej Poręby zarówno pod względem turystycznym, wypoczynkowym jak i sportowym przyciąga co roku wielu turystów.

Cena
2.100,00 zł
Warszawy
Wycieczka do Warszawy [4 dni]

Czterodniowy wyjazd do stolicy. W programie wycieczki m.in. Stare Miasto, Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i wiele więcej.

Cena
1.499,00 zł

(grupa min. 40 osób)

Wycieczka w Pieniny
Wycieczka w Pieniny [5 dni]

Pięciodniowa wycieczka podczas, której będziecie mieli Państwo okazję zwiedzić m.in.: Częstochowę, sanktuarium na Jasnej Górze, Zamek Czorsztyn, Palenicę i wiele więcej.

Cena
1.200,00 zł
Wycieczka w Góry Świętokrzyskie
Wycieczka w Góry Świetokrzyskie + Sandomierz [5 dni]

Pięciodniowa wycieczka w Góry Świetokrzyskie oraz zwiedzanie Sandomierza. W trakcie wycieczki zwiedzicie Państwo Kielce, Chęcin, Nową Słupię, Sandomierz oraz rezerwat geologiczny w Kadzielni.

Cena
1.300,00 zł
Wycieczka w Góry Świętokrzyskie
Zakopane [6 dni]

Sześciodniowa wycieczka do Zakopanego. W trakcie wycieczki zwiedzicie Państwo m. in.: Gubałówkę, Krupówki, Baseny Termalne w Bukowinie Tatrzańskiej i wiele wiecej.

Cena
1.530,00 zł
Wycieczka w Góry Świętokrzyskie
Polanica Zdrój [6 dni]

Miasto uzdrowiskowe w Polsce, w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. Położona jest w dolinie Bystrzycy Dusznickiej u podnóża masywu Piekielnej Góry (południowo-wschodni kraniec Gór Stołowych), a południowa część miasta (dzielnica Sokołówka) na zboczach Gór Bystrzyckich w pobliżu Kamiennej Góry. Łagodny, podgórski klimat oraz obfite źródła wód mineralnych stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku, leczenia chorób układu krążenia i przewodu pokarmowego. Część uzdrowiskową otacza piękny park, pełen starych drzew i egzotycznych krzewów: różnokolorowych azalii, rododendronów i magnolii. Polanica-Zdrój dysponuje dobrą bazą leczniczą, turystyczną, rekreacyjną i sportową.

Cena
1.560,00 zł
Bieszczady
Wycieczka w Bieszczady [6 dni]

Sześciodniowa wycieczka podczas, której będziecie mieli Państwo okazję zwiedzić m.in.: Zamość, Przemyśl, Sanok i wiele więcej.

Cena
1.589 ,00 zł
Podlasie
Wycieczka na Podlasie [4 dni]

Czterodniowa wycieczka podczas, której będziecie mieli Państwo okazję zwiedzić m.in.: Supraśl, Kruszyniany, Białystok, Białowieżę i wiele więcej.

Cena
1.350,00 zł
Mazury
Wycieczka na Mazury [5 dni]

Pięciodniowa wycieczka podczas, której będziecie mieli Państwo okazję zwiedzić m.in.: Augustów, Suwalski Park Narodowy, Ełk, Giżycko, Malbork i wiele więcej.

Cena
1.450,00 zł
Wilno
Wycieczka śladami kultury polskiej na Litwę [5 dni]

Pięciodniowa wycieczka podczas, której będziecie mieli Państwo okazję podążać polskimi śladami w takie miejsca jak.: Wilno, Jaszuny, Troki, Kowno i wiele więcej.

Cena
1.649,00 zł
Wrocław
Wycieczka do Wrocławia [3 dni]

Trzydniowa wycieczka podczas, której będziecie mieli Państwo okazję zwiedzić takie miejsca jak.: Ostrów Tumski, Stare Miasto, Ratusz, Panorama Racławicka, Afrykarium, Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego i wiele więcej.

Cena
1.089,00 zł

(grupa min. 40 osób)

Mielno
Ośrodek wczasowy w Mielnie

Mielno leży 12 km od Koszalina. Przez Mielno wiedzie szereg ścieżek rowerowych w tym przez Mielenko do Chłopów i Sarbinowa wyznaczonym szlakiem turystycznym przez przywydmowy las iglasto-liściasty. Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona i zradiofonizowana plaża, w okół której znajdują się kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Wzdłuż plaży można spacerować promenadą spacerową.

Ośrodek wypoczynkowy - położony w samym centrum Mielna, składający się z murowanych parterowych pawilonów. Pokoje 2,3 osobowe z łazienką i tarasem. Na miejscu stołówka, miejsce na ognisko i grilla. Dojście do plaży przez piękny nadmorski park.

Gemini
Pensjonat wypoczynkowy w Mielnie

Mielno – miejscowość nad Bałtykiem 13 km od Koszalina. Piękna szeroka plaża, molo spacerowe, Nowa zachwycająca promenada, sklepy i Kawiarenki.

Pensjonat - położony na początku miasta, 7 minut spacerem do głównego centrum, około 800 metrów od morza.

Bystrzyca Kłodzka
Hotel w Bystrzycy Kłodzkiej

Hotel położony w jest w zabytkowej Bystrzycy Kłodzkiej, w sercu malowniczej Kotliny Kłodzkiej

Karpacz
Oferta pobytu i wycieczek w Karpaczu

Ośrodek położony w cichej części Karpacz, od centrum 15 min spacerem. Pokoje częsciowo z widokiem na Śnieżkę. Pokoje 2, 3 osobowe oraz typu studio z łazienką i tv. Na miejscu: jadalnia, kawiarnia z barem, sala do organizacji imprez integracyjnych, kręgielnia, strefa spa, bilard, miejsce na ognisko i grilla.

Ava-Tour znajdziesz również na
(94) 342 36 72